BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

Pyetja që po bën lëmsh gjithë rrjetin/ Çfarë mesazhi shkruhej në 2000 lekshin që Romeo i la Donaldit? Zbardhet çfarë ndodhi kur vëllezërit po zhvisheshin

Pyetja që po bën lëmsh gjithë rrjetin/ Çfarë

Gjatë spektaklit të djeshëm të “Big Brother Vip” takimi i Romeos me vëllain e tij binjak emocionoi të gjithë. Gjithashtu Romeo zëvendësoi për pak kohë Donaldin por kjo zgjati shumë pak pasi banorët e kuptuan se nuk ishte Donaldi.

Ajo që më së shumti ra në sy është fakti se aktori mori një 2000 leksh nga Romeo dhe të gjithë mendojë se atje ka pasur një mesazh nga ana e Romeos.

Kjo është edhe pyetja që po bëhet më së shumti në rrjet…

“Ça i kishe shkruar te 20mijlekshi”?

“Ca i kishe shkruar tek 20 mije lekshi? Dhe cfare shenje kerkonte Donaldi kur po zhvisheshit? Te tha a ke ndonje shenje nga jashte per mua? Per çfare e kishte”, janë pyetjet që më së shumti i janë drejtuar Romeos.

Më të lexuarat