BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Gossip

Pyetja që vendosi në siklet Tean: Sa i rëndësishëm është sek*i për ty në një marrëdhënie?

Pyetja që vendosi në siklet Tean: Sa i rëndësishëm

Java u mbyll në “Për’Puthen” me takimin mes Teas dhe Arjonit. Takimi mes tyre shkoi shumë mirë dhe kjo u konfirmua dhe nga dyshja.

Biseda e tyre në takim mori një rrjedhë më intime. Arjoni e pyeti Tean, se sa i rëndësishëm është seksi për të në një marrëdhënie. Ndërsa Tea u përgjigj me një “mjaftueshëm”.

Ndërkohë ky episod u diskutua nga opinionisti Arjan Konomi. Ai e cilësoi si të pavend një pyetje të tillë, e për këtë dëshiroi të dëgjonte një mendim nga Tea.

Bukuroshja bionde e pranoi se u ndie në siklet nga pyetja, por shtoi se nëse për persona të caktuar kjo temë është e rëndësishme ajo nuk e shikon si një problem.

Arjoni: Kur Tea u ndie rehat me këtë pyetje unë nuk e kam problem.

Tea: Për mua ishte pyetje e sikletshme, por ka njerëz që i duket kjo gjë një temë e rëndësishme dhe nuk e kam problem.

Më të lexuarat