BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Gossip

“Qaj fshehurazi”, moderatorja e njohur shqiptare mes dhimbjes së madhe tregon momentin e vështirë që po kalon: Mami im po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë!

“Qaj fshehurazi”, moderatorja e njohur shqiptare mes dhimbjes

Gazetarja Fiori Dardha ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale se nëna e saj vuan nga një sëmundje e rëndë.

Fiori bën të ditur se ajo ndodhet në shtëpi dhe shkojnë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë, ndërsa tregon ajo personalisht po e përjeton shumë keq.

“Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë dhe për mua është gruaja më e fortë mbi tokë. Tani ndodhet në shtëpi, shkojmë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë”, ka treguar Fiori në një bashkëbisedim me ndjekësit.

“Qaj fshehurazi”, moderatorja e njohur shqiptare mes dhimbjes

Në një postim tjetër, gazetarja ka shkruar se ndodhet gjithë kohës pranë së ëmës, duke u kujdesur për të, duke e mbushur me dashuri dhe duke e mbështetur, mirëpo në fshehtësi nuk i mban dot lotët.

“Qaj fshehurazi”, moderatorja e njohur shqiptare mes dhimbjes

Më të lexuarat