BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

“Që nga mosha 14-vjeçare unë kam dal nga shtëpia”/ Ermal Fejzullahu tregon numrin e pasaportave dhe fluturimeve që ka bërë nëpër botë dhe i befason të gjithë

“Që nga mosha 14-vjeçare unë kam dal nga

Ermal Fejzullahu ka folur për periudhën e pandemisë dhe dëmet që ka sjell ajo në mos mbajtjen e koncerteve, ka bërë dhe një deklaratë që i habiti të gjithë.

“Që nga mosha 14-vjeçare unë kam dal nga shtëpia duke këndu nëpër krejt botën, i kam 2100 fluturime dhe 18 pasaporta”, ka thënë Ermali në emisionin ‘Nin’ duke surprizuar me numrin e madh të fluturimeve të cilat thotë se i ka numëruar gjatë kësaj kohe të pandemisë dhe karantinës.

Ndër të tjera, këngëtari ka zbuluar detaje të tjera interesante rreth udhëtimeve në vendet e ndryshme ku ka performuar.

Më të lexuarat