BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

“Qeni je ti këtu! Bubi!”/ Konkurrentja e ‘Përputhen’ shpërthen në ulërima ndaj 33-vjeçarit, Mevlani nuk i lë gjë pa thënë: Ça ke që bërtet si laraskë! Kur gatuan peshkun...

“Qeni je ti këtu! Bubi!”/ Konkurrentja e

Takimi mes Shqipe Hysenaj dhe Mevlan Shabës në “Përputhen” nuk shkoi ashtu siç pritej. Që në fillim, Mevlani kishte shprehur pëlqimin për 28-vjeçaren, por pas këtij takimi të parë, dyshja vendosi të mos takohej më asnjëherë.

Kritika të shumta i janë drejtuar Mevlanit, i cili në lidhje me këtë u shpreh me fjalët “fakti që po lehin si qen, do të thotë se po më sulmojnë”.  Ndaj 33-vjeçarit, reagoi ashpër edhe Ana, e cila i tha: “Qeni je ti këtu! Bubi!” Ajo i kujtoi edhe komentin që i bëri në lidhje me veshjen që kishte zgjedhur në takimin me Fatjonin.

AnaPerputhen (3)

Ana: Do të jap mendimin tim, siç ke gjykuar ti fustanin që kisha veshur në takimin me Fatjonin.

Mevlani: Sidomos kur gatuan peshkun!

Ana: Do të të gatuaj ty ndonjë ditë në vend të peshkut, se kaq vlen ti! Por diskutimi ka agravuar edhe më shumë, duke përfshirë edhe ofendime.

Ana: Bora doja të thoja që…

Mevlani: Një femre si ti nuk i jap as shansin me fol.

Ana: Një sekond! (bërtet)

Mevlani: Ule zërin! Ça ke që bërtet si laraskë?!

Ana: Laraskë je vetë!

AnaPerputhen (2)

Ai u etiketua si “i lëkundur”, sepse në takimin me Fjorela Peton, kishte përmendur Shqipen, ndërsa tani bëri të kundërtën, në Takimin me Shqipen përmendi Fjorelën.

Për shkak se Shqipja u ngrit nga tavolina në pjesën e tretë të takimit dhe mori me vete edhe ëmbëlsirën për ta ngrënë jashtë, Mevlani tha se ndihej i fenduar, por megjithatë, kishte respect për 28-vjeçaren edhe pse nuk përputhej me të.

Ndërkohë, nuk nguroi t’i kërkojë falje Fjorelës që i kishte përmendur emrin në takimin me Shqipen, pasi ajo u ndje keq dhe e cilësoi veprimin e Mevlanit si të ulët.

Fjorela Peto (5)

AnaPerputhen (1)Fjorela Peto (4)Fjorela Peto (3)Fjorela Peto (2)Fjorela Peto (1)AnaPerputhen (4)

Më të lexuarat