BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

“Qenke shtatzënë!”, moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ i kthehet keq ndjekëses dhe nuk i lë gjë pa thënë: Boll u morët me mitrën e të tjerëve, ku e di ti që s’kam humbur një fëmijë!

“Qenke shtatzënë!”, moderatorja e njohur e ‘Top

Figurat publike janë të monitoruar në çdo lëvizje që bëjnë në rrjetet sociale, Ndjekësve të tyre të shumtë nuk iu shpëton asnjë detaj, madje në disa raste edhe hamendësojnë për gjëra që nuk ekzistojnë.

Madje jo të pakat janë rastet kur personazhet VIP i bëjë shtatzënë vetëm se barku i tyre duket pak më i rrumbullakosur. Kjo i ka ndodhur edhe moderatores së njohur të ‘Top Channel’ Fjoralba Ponarit.

Një komentuese i ka shkruar prezantueses: “Auu qenke shtatzënë”. Dhe si duket ky koment, aspak i këndshëm, nuk është pritur mirë nga Fjoralba.

Fjoralba pas kësaj i ëhstë kthyer ‘flakë për flakë komentueses’: “ku e di ti që ajo se ka humbur një fëmijë apo ndoshta nuk bën dot kurrë fëmijë dhe merr shkrime të kësaj natyre nga njerëz si ti pa dy pare mend!”

“Per njerezit si ti, lutem! Ndoshta ai barku qe shikon ti eshte sps ajo goca aty mund te kete shtuar dozen e bukes, ndoshta stresi, ku e di ti qe ajo se ka humbur nje femije apo ndoshta nuk ben dot kurre femije dhe merr shkrime te kesaj natyre nga njerez si ti pa dy pare mend! E kupton sa injorante dhe insensitive eshte ajo qe ke shkruar ? Boll dolet ne konkluzione mbi mitren e tjeter kujt”, shkruan Fjoralba.

“Qenke shtatzënë!”, moderatorja e njohur e ‘Top

Më të lexuarat