BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

“Qielli ra mbi mua”/ Andresa me lot në sy rrëfen arsyen prekëse pse e mbajti të fshehtë shtatzëninë për 5 muaj, tregon për herë të parë tronditjen që ka pësuar

“Qielli ra mbi mua”/ Andresa me lot në sy rrëfen arsyen

Andresa Ambrosio është një ndër vajzat më të dashura të ekranit, e cila u bë e njohur nga “E Diela Shqiptare”. Andresa, e cila zbuloi së fundmi se është në pritje të ëmbël dhe do të sjellë në jetë një djalë. Në një intervistë për Rudinën, ajo zbuloi se pse nuk e bëri menjëherë publike shtatzëninë por pas 5 muajsh.

Ajo tha se bëri këtë për arsye të një besëtytnie se nuk duhet ta tregosh shtatzëninë deri në muajin e pestë. Mes të tjerash, ajo tregoi se para një viti kishte qenë shtatzënë dhe nga emocionet i tregonte të gjithëve se do të bëhej me fëmijë, por kur arriti në muajin e tretë të shtatzënisë, e humbi fëmijën.

Andresa Ambrosio: Unë kisha planifikuar ta mbaja për 5 muaj, se është një histori në Shqipëri, në Brazil nuk ka histori për këtë. Në Shqipëri thonë duhet ta mbash 3 ose 5 muaj. Por unë pata një eksperiencë më para. Në Tetor dhe vitin e ri. Unë u kënaqa, flisja në backstage, po vjen bebi, po vjen bebi…

Rudina: Si, si vjet? Vitin e kaluar?

Rudina: Në Tetor të vitit të kaluar ke pasur një shtatzëni më herët?

Andresa: Po. Por në datën 29 Dhjetor doktori tha se zemra ka pushuar. Në momentin që doktori tha është frenuar, qielli ra mbi mua…. Unë dhe Mirko ishim shumë të trishtuar për Vitin e Ri.

Rudina: I bie sa muajsh ke qenë?

Andresa: Tre muaj dhe katër ditë.