BREAKING NEWS

71 raste të reja në Shqipëri me Covid-19

71 raste të reja në Shqipëri me Covid-19
x

Gossip

“Qindra euro me vajzat e Playboy”, këngëtarët e njohur shqiptarë rrëfejnë sekretet dhe tregojnë pendesën: Ky është bakshishi i çmendur që kemi lënë

“Qindra euro me vajzat e Playboy”, këngëtarët e

Në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, Blazer, një nga miqtë më të mirë të këngëtarit Sergio, ka zbuluar së fundmi një çmenduri në Bullgari e cila ka ndodhur disa kohë më parë. Një moment për të cilin ai shprehet se pendohet.

Ester Bylyku: Prej vitesh t’i dhe Sergio jeni bashkë miqësisht dhe profesionalisht. Konsumoni shpesh edhe dreka darka (qesh). CIli është bakshishi më i madh që keni lënë ju të dy?

Blazer: Do veçoja xhirimet e klipit në Bullgari. Aty ishin vajzat e ‘Playboy Bulgaria’ dhe pasi mbaruam xhirimet, përfunduam në club. Aty i kishim të gjitha të paguara, por pasi konsumuam pafund alkool, unë isha ai që doja të paguaja. Sergio dhe njerëzit që kishim me vete thanë që nuk ishte e nevojshme, prap e lash një 500 eurosh, sikur të mos ishte asgjë. Mëngjesin tjetër, u pendova.

Më të lexuarat