BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

“Qirinj, darkë dhe…”/ Olta zbulon arsyen pse u pajtua me Efin: E bëra për...

“Qirinj, darkë dhe…”/ Olta zbulon arsyen pse u pajtua me

Duke folur me Xhonin, Bjordin dhe Valbonën në oborr, Olta tha se me Efin bëri paqe vetëm për hir të lojës.

Sipas saj, në jetën jashtë, nëse një njeri qoftë ky mashkull apo femër, i drejtohet asaj në atë mënyrë, ajo nuk e sheh më me sy atë person.

Ajo shtoi se edhe atmosfera e darkës, pra e gjithë përgatitja dhe qirinjtë, influencuan në uljen e ‘gjakrave’ mes atyre të dyjave.

Olta shtoi se edhe nëse me dikë brenda shtëpisë, nuk do doje të kishe asnjë kontakt, mundësia për ta realizuar këtë gjë është shumë e vështirë, pasi me këta persona kalon kohë 24 orë.