Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ra tërmet, çohu!”, Romeo Veshaj tmerron vëllain e vogël (VIDEO)

Postuar: 22/09/2019 - 18:49

Ditën e djeshme, Shqipëria u trondit pas tërmetit të fuqishëm që ra me epiqendër në Adriatik.Të shumta ishin dëmet që u bënë nëpër ndërtesa dhe teksa priten lëkundje të tjera më të lehta, aktori Romeo Veshaj ka vendosur ta marrë me sportivitet këtë situatë.

Ai i ka bërë një rreng vëllait të tij më të vogël, Marios, të cilin e ka trembur në gjumë.Teksa Mario flinte, Romeo i ka shkuar mbi kokë duke e filmuar dhe i bërtet të çohet pasi ka rënë tërmet.
 
“Ra tërmet, çohu”- i thërret ai të vëllait, ndërsa ky i fundit ngrihet i frikësuar, por më pas e kupton që Romeo po e filmon dhe shtrihet sërish.
 
“Më trimi i shtëpisë dhe pjesëtari më i qetë i familjes gjatë tërmetit.”- shkruan Romeo me humor krahas videos që i ka bërë të gjithë të qeshin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/10/2019 - 08:51

Mbrëmjen e djeshme në “Top Channel” ka nisur emisioni i njohur i kuzhinës, “Hell’s Kitchen Albania 2”.

Postuar: 18/10/2019 - 20:14

Para pak ditësh këngëtarja Loredana Zefi, ka bërë publik lajmin e ndarjes nga Mozzik.

Postuar: 18/10/2019 - 12:54

Ajo është tashmë një ndër  këngëtaret shqiptare me famë botërore më të dashura.

Postuar: 18/10/2019 - 11:24

Kate Middelton dhe Princi William kishin planifikuar të udhëtonin drejt Pakistanit, ku do të qënd

Postuar: 18/10/2019 - 09:58

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe

Postuar: 18/10/2019 - 09:11

Aurela Gaçe ka rrëfyer në “Këndo këngën time” një nga periudhat më të vështira të jet

Postuar: 18/10/2019 - 08:36

Aktorja e teatrit Mariana Kondi është shumë e dashur për publikun shqiptar.