Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rama publikon foton e ditës, dorë për dore me bashkëshorten dhe djalin

Postuar: 16/08/2018 - 21:35

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një foto në rrjetet sociale nga pushimet e tij që po i kalon në jug të vendit.

Rama shfaqet i veshur me rroba sportive së bashku me gruan e tij Linda dhe djalin Zaho. Të tre ata janë të kapur dorë për dore teksa shëtisin në shëtitoren e Dhërmiut.

Duket se kryeministri i vendit pas shumë angazhimeve ka gjetur qetësinë dhe po kalon disa momente relaksuese së bashku me familjen.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 14

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2018 - 17:32

Këngëtarja nga Kukësi e njohur si Baby G është arrestuar.

Burime të IndeksOnline mësojnë se artistja është kapur nga Policia e Kosovës me lëndë narkotike mbrëmjen e kaluar në Prishtinë.

Postuar: 18/11/2018 - 16:32

Pow Pow quhet videoklipi më i ri i Taynas, që u përfol se do kishte rreshta të fuqishme për

Postuar: 18/11/2018 - 15:09

Rezarta Shkurta, prej disa vitesh e ka pritur ditën e saj të lindjes pa bashkëshortin, i cili vua

Postuar: 18/11/2018 - 14:48

Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuar të  showbizzit shqiptar.

Postuar: 18/11/2018 - 10:58

Skandali i cili u shkaktua në Shqipëri para pak javësh, kur në emisionin e Ermal Mamaqit e ftuara

Postuar: 18/11/2018 - 09:56

Bieta Sulo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Thumb”.