Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ramush Haradinaj habit Blendi Fevziun, i vjen në studio me çizme (Foto)

Postuar: 19/09/2018 - 22:35

Sonte i ftuari i Blendi Fevziut në emision ka qenë kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Në një intervistë ai ka folur  për disa prej temave më të nxehta të momentit në Kosovë.

 
Por veç kësaj ajo që ka rënë sy dhe ka marrë vëmendjen në këtë intervistë kanë qenë këpucët e Haradinajt të cilat janë gjigande dhe duken si çizme.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ramush Haradinaj, Kryeministri i Kosoves ne Opinion. Tani live...

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Mos vallë Haradinaj i bën konkurencë Hashim Thaçit i cili erdhi në emisionin e Blendit me atlete të zeza.
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hashim Thaçi! #opiniontvshow #shtator2018

A post shared by OPINION nga Blendi Fevziu (@opinion.al) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 18:55

Blogerja Armina Mevlani ishte një nga bukuroshet shqiptare që mori pjesë në festivalin e Kanës.Partnerja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, shkëlqeu me fustanin portokalli teksa parakaloi m

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

 Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest, në çdo dalje të saj publike Ka

Postuar: 23/05/2019 - 15:39

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjeti

Postuar: 23/05/2019 - 15:25

Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes së mediave pasi një çift zviceran e

Postuar: 23/05/2019 - 15:15

Eno Popi ka zgjedhur që jetën e tij publike mos ta ngatërroje me atë private.

Postuar: 23/05/2019 - 14:50

Në mars të këtij viti, në media u aludua për një lidhje dashurie mes Dojna Memës dhe këngëtarit t

Postuar: 23/05/2019 - 14:02

Ai është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare.