Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rashel thotë se është natyrale, por shikoni si duket në fotot pa ndërhyrje

Postuar: 13/11/2017 - 22:31

Rashel Kolaneci është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar që pas daljes në emisionin e Ermal Mamaqit ku dalloi për format super seksi.

Rashel është pyetur shpesh nëse ka bërë ndërhyrje plastike në trup e fytyrë dhe gjithmonë është shprehur se është natyrale dhe nuk ka asnjë ndërhyrje.

Mirëpo një foto e publikuar nga “Vipat E Bllokut” tregon brunia seksi ose bën fotoshop tek pjesa e hundës, ose ka bërë një ndërhyrje plastike.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 26

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2018 - 08:54

Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe Kallashi ka mbushur 24 vjeçe dhe këtë e ka treguar me fotot e fundit të postuara në Instagram.

Postuar: 25/06/2018 - 08:28

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti ka deklaruar para pak kohësh se do të shkruajë një libër për

Postuar: 25/06/2018 - 08:09

Deklarata e basketbollistes së njohur, Valentina Vignali i ka habitur të gjithë.

Postuar: 25/06/2018 - 07:48

Reperi i njohur, Noizy, ka fituar shuma të mëdha lidhur me parashikimet e bëra në baste mbi ndesh

Postuar: 24/06/2018 - 22:25

Flokë të bardhë, trup të palestruar dhe forma bombastike.

Postuar: 24/06/2018 - 22:10

Armina Mevlani është një ndër femrat më me influencë në modën shqiptare, teksa kësaj here ka vend

Postuar: 24/06/2018 - 22:06

Ditën e sotme lajmi se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha do të fejohen mori dhenë, në