BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Gossip

Rastësi e bukur! Vogëlushja erdhi në jetë në përvjetor të ikjes së Mbretëreshës së Parë shqiptare, Princ Leka reagon për herë të parë si baba

Rastësi e bukur! Vogëlushja erdhi në jetë në

Princ Leka Zogu II reagoi për herë të parë pas lajmeve për ardhjen në jetë të vajzës së tij. Ai konfirmon edhe njëherë emrin, trashëguar nga Mbretëresha Geraldinë.

Rastësi e bukur! Vogëlushja erdhi në jetë në

Si për rastësi, (ose mbase një zgjedhje e mami Elias) Geraldina II erdhi në jetë në përvjetorin e 18-të të ndarjes nga jeta të Mbretëreshës së Parë shqiptare.

Rastësi e bukur! Vogëlushja erdhi në jetë në

Rastësi e bukur! Vogëlushja erdhi në jetë në