BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x
BREAKING NEWS

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor burrë’, zbërthehen prapaskenat e shitjes së drogës në Tiranë! Si ‘cjapi te kasapi’ te i infiltruari i policisë (BISEDA)

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor
x
BREAKING NEWS

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në Gjykatën e Lartë, avokati Idajet Beqiri trondit me deklaratën dhe zbardh detajet e forta: Sali Berisha nxori në pritë Azem Hajdarin

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Çfarë pritet të ndodhë me ish ministrin Mediu ditën e sotme, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

Tragjedia e Gërdecit/ Çfarë pritet të ndodhë me ish
x
BREAKING NEWS

Avokat i njohur Sokol Hazizaj “plas bombën”: Arben Ahmetaj të fshihet në fundjavë pasi arrestimi i tij nga SPAK është firmosur

Avokat i njohur Sokol Hazizaj “plas bombën”: Arben Ahmetaj
x

Gossip

Reagimi i Teas kur Luizi puthi në buzë Kiaren nuk duhet humbur

Reagimi i Teas kur Luizi puthi në buzë Kiaren nuk duhet humbur

Ditën e sotme, momenti i shumëpritur ndodhi. Teksa organizuan një dasmë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, Luizi dhe Kiara shkëmbyen puthjen e tyre të parë në buzë.

Një moment mjaft i ëmbël si për ciftin ashtu dhe për publikun, të cilët prej kohësh e prisnin të ndodhte kjo puthje.

Mirëpo, si duket ka patur një person që nuk e ka pëlqyer aspak puthjen e Luizit me Kiarën. Bëhet fjalë për Tea Trifonin.

Reagimi i Teas kur Luizi puthi në buzë Kiaren nuk duhet humbur

Një video është bërë virale në rrjet ku shihet reagimi i Teas në momentin kur Luizi shkëmben puthjen me Kiarën.

Me një fytyrë të zymtë, dhe aspak e lumtur, e përshkroi më së miri mendimin që Tea ka për çiftin.