BREAKING NEWS

Tubimi i 2 Marsit/ Spartak Ngjela paralajmëron Ilir Metën, zbulon kush do ta dënojë rëndë presidentin

Tubimi i 2 Marsit/ Spartak Ngjela paralajmëron Ilir Metën, zbulon kush
x

Gossip

Refuzoi ftesën, Ermal Mamaqi zbardh tekstin dhe rolin që do kishte Sali Berisha në 'I love Tropoja'

Refuzoi ftesën, Ermal Mamaqi zbardh tekstin dhe rolin që do kishte

Ermal Mamaqi tregoi se ftesën për t’u bërë pjesë e filmit “I Love Tropoja” ia ka bërë edhe Sali Berishës, por ai e refuzoi me shumë elegancë.

I pyetur nga moderatorja Jonida Shehu se ç'rol do i kishte dhënë Berishës nëse ai do kishte pranuar të ishte pjesë e "I love Tropoja", Ermali ka treguar se do ishte xhaja i gruas së tij.

"Ai ka qenë i pari i cili ka marrë ftesën. Berisha do ishte xhaja, xhaja i gruas time nga Tropoja dhe e vetmja gjë që do bënte do ishte: do hynte në dasmë do thoshte "This is the miracle of freedom!" Nuk e bëri, nuk pranoi, më erdhi keq", ka treguar aktori.