BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të tjera largime nga listat e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x

Gossip

Regjisori dhe aktori i njohur merr vendimin drastik për karrierën e tij

Regjisori dhe aktori i njohur merr vendimin drastik për karrierën e

Regjizori holivudian Woody Allen ka njoftuar tërheqjen e tij nga kinematografia teksa po punon për filmin e tij të 50-të dhe të fundit në Evropë. Ishte e pashmangshme, por pak a shumë u konfirmua nga vetë ai i cili ndodhet në Spanjë, shkruan faqja wordofreel.com.

Njoftimi erdhi në një intervistë me ”LaVanguardia”. Allen deklaroi se ”nuk kishte dëshirë të bënte më filma, por se donte të shkruante një roman në vitet e tij të mëvonshme”.

Duke folur për filmin e fundit, të xhiruar në Paris dhe tërësisht në frëngjisht, Allen deklaroi se “do të jetë i ngjashëm me ‘Match Point’, emocionues, dramatik dhe gjithashtu shumë i piketuar”.

Allen mori një rekord 16 nominime për çmimin Oscar për skenarin më të mirë. Veprat e tij kryesore, të paktën për mua, do të jenë gjithmonë Annie Hall,” “Crimes and Misdemeanors,” “Hannah and Her Sisters,” “Husbands and ëives,” and “The Purple Rose of Cairo.”

Grupi tjetër i artikujve thelbësorë të ëoody janë “Broadëay Danny Rose”, “Zelig”, “Radio Days”, “Bullets Over Broadëay”, “Midnight in Paris”, “Blue Jasmine”, “Match Point”, “Sleeper”, “Bananas dhe ”Manhattan”.

Regjisori dhe aktori i njohur merr vendimin drastik për karrierën e

Më të lexuarat