BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x
BREAKING NEWS

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi i jashtëzakonshën i PS, ja kush e shoqëronte kryeministrin Rama në momentin e hyrjes dhe gjesti i tij që tërhoqi vëmendjen (VIDEO-LIVE)

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi  i jashtëzakonshën i PS, ja kush e
x
BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x

Gossip

Regjisori i njohur është bërë baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare, erdhi në jetë...

Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij Daniella Pick janë bërë prindër për herë të parë. Regjisori 56-vjeçar dhe këngëtarja izraeliane 36-vjeçare mbajtën në krahë djalin e tyre, që sipas “Juresalem Post”, ende nuk e kanë zbuluar emrin.

Regjisori i njohur është bërë baba për herë

Njoftimi zyrtar u bë nga përfaqësuesit e çiftit: “Daniella dhe Quentin Tarantino janë të lumtur të njoftojnë lindjne e djalit të tyre të parë. Vogëlushi ka lindur më 22 shkurt”.

Çifti është njohur në vitin 2009, kur regjisori ishte i angazhuar me promovimin e filmit "Inglourious Basterds”, në Izrael. Në nëntor të vitit 2008 u martuan në Los Anxhelos dhe tani familja e tyre është bërë më e madhe.

Më të lexuarat