BREAKING NEWS

Fatos Klosi trondit me deklaratën, tregon çfarë ndodhi në Bulevard 10 vite më parë: Ja pse u detyrua Sali Berisha të vriste, do kishte më shumë viktima, por...

Fatos Klosi trondit me deklaratën, tregon çfarë ndodhi në
x

Gossip

Regjisori i njohur është bërë baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare, erdhi në jetë...

Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij Daniella Pick janë bërë prindër për herë të parë. Regjisori 56-vjeçar dhe këngëtarja izraeliane 36-vjeçare mbajtën në krahë djalin e tyre, që sipas “Juresalem Post”, ende nuk e kanë zbuluar emrin.

Regjisori i njohur është bërë baba për herë

Njoftimi zyrtar u bë nga përfaqësuesit e çiftit: “Daniella dhe Quentin Tarantino janë të lumtur të njoftojnë lindjne e djalit të tyre të parë. Vogëlushi ka lindur më 22 shkurt”.

Çifti është njohur në vitin 2009, kur regjisori ishte i angazhuar me promovimin e filmit "Inglourious Basterds”, në Izrael. Në nëntor të vitit 2008 u martuan në Los Anxhelos dhe tani familja e tyre është bërë më e madhe.

Më të lexuarat