BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Gossip

Regjisorja Vera Grabocka fotografohet në rrugët e Tiranës, ja detaji që tërheq vëmendjen

Regjisorja Vera Grabocka fotografohet në rrugët e Tiranës, ja

Regjisorja Vera Grabocka për të gjithë konsiderohet si një imazh i kuruar që shfaqet gjithnjë në formë perfekte fizike.

Për zonjën e ekraneve shqiptare, koha ka ndaluar, duke ardhur gjithnjë me një pamje mjaft rinore. Kështu ka ndodhur edhe me këto foto të shkrepura nga paparaci. Vera është fotografuar në rrugët e Bllokut, teksa duke ecur shkëmben një bisedë edhe me Popi Kolën, një tjetër personazh i njohur i ekraneve tona. Djaloshi i ri, mjaft i suksesshëm duket se ka marrë edhe vëmendjen e regjisores së mirënjohur, ku me gjasa bashkëpunimet mes tyre nuk do të mungojnë.

E veshur me xhinse të bardhura, të grisura përpara, ajo e kishte zgjedhur ta kombinonte pamjen me bluzën krem të kuqe. Natyrisht që në të përditshmen e saj ajo zgjedh atlete për t’u ndjerë edhe më komode. Është gati e pabesueshme se ajo që shihni në foto, i ka kaluar tashmë të 70-at e saj dhe prapë shfaqet me një fizik perfekt dhe një kombinim tejet rinor.

 

   
Regjisorja Vera Grabocka fotografohet në rrugët e Tiranës, ja 

Më të lexuarat