BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Gossip

Rekord shikueshmërie për shqiptarët/ ‘Bihter’ drejt ndarjes për shkak të skenave të nxehta në serial? Thyen heshtjen bashkëshorti dhe tregon ç’po ndodh me marrëdhënien e tyre

Rekord shikueshmërie për shqiptarët/ ‘Bihter’ drejt

Aktorja shumë e njohur dhe e dashur edhe për shqiptarët, Beren Saat, që u bë shumë e famshme në Shqipëri vite më parë, kur në ekranin e TV Klan u transmetua “Dashuri e ndaluar”. Në këtë serial shumë të ndjekur me rekord shikueshmërie, ajo luajtur rolin e “Bihterit”.

Së fundmi aktorja 35-vjeçare po luan në një serial shumë të suksesshëm në Netflix “The Gift”.

Në këtë serial Bihter ka luajtur edhe një skenë për të rritur që mesa duket nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu, dhe çifti po shkojnë drejt ndarjes shkruajnë mediat turke.

Por së fundmi bashkëshorti i këngëtares ka thyer heshtjne dhe ka folur për herë të parë për këtë çeshtje.

‘Ne shohim lajmet dhe bashkë me Beren qeshim. Nuk janë të vërteta asgjë nga ato që thuhen miq’’ është shprehur ai para kamerave. Këshu që nuk ka asgjë të vërtetë bga ato që thuhen nëpër media. Ata janë bashkë dhe të lumtur. 

Më të lexuarat