Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Gossip

Remzie Osmani: Dasmat na i kanë ndaluar me qëllim

Remzie Osmani: Dasmat na i kanë ndaluar me qëllim

Këngëtarja  Remzie Osmani u ankua për anulimin e koncerteve si dhe të damsave këtë vit.

Remzia deklaroi në një emision televiziv në Kosovë, se i ka përkrahur kolegët e saj, por pretendoi se kjo është bërë si e qëllimshme.

Sipas saj janë ndaluar vetëm pjesëmarrja e këngëtarëve në dasma.

Osmani tha se dasmat nuk janë ndalur, pasi dasma ka çdo natë.

Kujtojmë se Remzia është këngëtarja më e kërkuar kosovare nga dasmorët.

Ankesa të ngjashme kanë edhe këngëtarët shqiptarë.

Më të lexuarat