BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

Renato Mekolli merr surprizën romantike në shtrat nga partnerja e tij për ditëlindjen, nuk do ta besoni sesa vjeç mbushi (VIDEO)

Renato Mekolli merr surprizën romantike në shtrat nga partnerja e tij

Shefi më i famshëm i kuzhinës në Shqipëri, Renato Mekolli feston sot ditëlindjen.

Renato feston ditëlindjen e tij të 38-të dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk mund të mungonte një surprizë nga partnerja e tij, lidhjen me të cilën e bëri publike në tetor të vitit që lamë pas.

Partnerja e ka zgjuar nga gjumi me këngën "It's my birthday" dhe me shampanjë për të festuar. Renato ka ndarë në Instagram një video të këtij momenti, krahas së cilës ka shkruar: "Ja si të zgjon dashuria!"

Shefi i kuzhinës po e mban sekret identitetin e partneres dhe deri më tani nuk ka publikuar ende një foto pranë saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Renato Mekolli (@renatomekolli)

Më të lexuarat