BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Gossip

Revoltohet aktorja e ‘Klanifornias’, pas një komenti i kthehet keq ndjekësit: Ti duhet të varesh në mes të qytetit!

Revoltohet aktorja e ‘Klanifornias’, pas një komenti i kthehet

Mes shumë personazheve në marshimin e djeshëëm nuk mungoi as aktorja Eliona Pitarka e cila ndau në Instagram foto e video.

Por mes komentuesve në këto thirrje kundër abuzimit nuk mungojnë ata që i japin të drejtë përdhunuesve.

"Po mos të kruhesh akush nuk të përdhunon", ka komentuar dikush në profilin e Elionës dhe kjo e fundit nuk ka duruar aspak duke ja kthyer:

"Ti duhet të varesh në mes të qytetit bashkë me atë perdhunuesin bastard me këtë koment që bën."