BREAKING NEWS

Nuk gjen qetësi toka, 3 lëkundje të njëpasnjëshme tërmeti në Korçë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Nuk gjen qetësi toka, 3 lëkundje të njëpasnjëshme
x

Gossip

Rezart Veleshnja feston ditëlindjen, moderatorja e ‘Top Channel’ i bën urimin e veçantë/ Nuk do ta besoni se sa vjeç mbush sot aktori i 'Portokallisë'

Rezart Veleshnja feston ditëlindjen, moderatorja e ‘Top

Aktori i njohur humorit, Rezart Veleshnja, feston sot ditëlindjen e tij.

E para që e ka uruar publikisht Rezartin ka qenë kolegia e tij e punës, Xhemi Shehu, e cila ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një foto me aktorin.

Ata të dy shfaqen në ambientet e punës ku kanë lidhur një miqësi të mirë, ndërsa krahas fotos Xhemi ka shkruar urimin e saj.

Rezarti ka lindur më 26 shkurt të vitit 1986 dhe sot ka mbushur 34 vjeç.

“34 @rezart._.veleshnja ..edhe 80 vjec po keshtu do jesh”- i shkruan Xhemi kolegut të saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

34 @rezart._.veleshnja ..edhe 80 vjec po keshtu do jesh

A post shared by (@xhemishehu_) on