BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Gossip

Ribashkimi po bën bujë, Bora dhe Donaldi zbulojnë detaje: Ja kush e ka marrë hapin e parë

Ribashkimi po bën bujë, Bora dhe Donaldi zbulojnë detaje: Ja kush

Pak më herët, Bora publikoi një foto me Donaldin dhe konfirmoi zyrtarisht lidhjen. Ndërkohë, tani është publikuar edhe promoja e intervistës së moderatores nga vëllezërit Veshaj.

Duket se Bora ka folur për gjithçka, duke u ndalur veçanërisht te raporti me Donaldin. Madje, kur bëhet fjalë për vështirësitë në çift, ky i fundit në një moment shprehet: “Më shumë ziheshim se loznim, më shumë ziheshim se flisnim, një fjalë të mirë nuk ia thonim njëri-tjetrit”.

Sa i përket ribashkimit, aktori ka zbuluar se ka qenë ai që e ka marrë hapin e parë duke i shkruar Borës.

Kujtojmë që çifti prej disa muajsh janë përfolur se janë bashkë, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar. Ndonëse janë fotografuar bashkë në vende të ndryshme, duhet të vinte ky moment që të gjithë të kuptonin si qëndron e vërteta.

Ribashkimi po bën bujë, Bora dhe Donaldi zbulojnë detaje: Ja kush