BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

Ribashkohen pas ndarjes së bujshme! Një nga momentet më të bukura dhe emocionuese bëhet virale në mediat dhe rrjetet sociale/ Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha tregon çfarë menduan të gjithë për Bora Zemanin

Ribashkohen pas ndarjes së bujshme! Një nga momentet më të

Askujt nuk ia mori mendja që moderatorja e njohur Bora Zemani dhe ish i dashuri Donaldi, do takoheshin në shtëpinë e 'Big Brother Vip' dhe aq më pak të ribashkoheshin me njëri-tjetrin.

Takimi mes tyre është një nga momentet më të bukura televizive, pasi kërkon shumë guxim të flasësh me ish-të dashurin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Mëngjesin e sotëm producentja e “Big Brother VIP Albania”, Lori Hoxha, ka treguar në Instastory atë që menduam të gjithë. Teksa ka publikuar foton e një filxhani kafeje, me nota humori ka shkruar: “Mirëmëngjes vetëm Bora Zemanit!”.

Edhe Lori, ashtu si shumë të tjerë, është përfshirë e emocionuar nga skena romantike dhe emocionuese. Vlen të theksohet se veprimi i Borës ka patur mbështetje maksimale në publik dhe sigurisht audiencë maksimale.

Momenti i bukur dhe romantik nuk u ka shpëtuar as artistëve si Mozzik, Getinjo, Elgit Doda, Ermal Fejzullahu që kanë treguar mbështetjen e tyre në rrjetet sociale.

 Që mbrëmjen e djeshme video e takimit mes Borës dhe Donaldit është më viralja në rrjetet sociale.

Ribashkohen pas ndarjes së bujshme! Një nga momentet më të

Ribashkohen pas ndarjes së bujshme! Një nga momentet më të

Ribashkohen pas ndarjes së bujshme! Një nga momentet më të

Ribashkohen pas ndarjes së bujshme! Një nga momentet më të