Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rike Roçi u shfrenon fantazinë meshkujve, publikon foton ku i dallohet tatuazhi në pjesët intime

Postuar: 25/08/2019 - 17:38

Rike Roçi është një ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo shpesh herë bëhet kryefjala e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet e saja sociale.

Së fundmi ajo është vënë në qendër të vëmendjes për shkak të një fotoje që ka ndarë me ndjekësit e saj.

Në këtë foto Rike shfaqet me bikini dhe detaji që ka marrë më shumë vëmendje është një tatuazh që ajo ka në pjesët intime. Kaq është dashur që ndjekësit e saj të shpërthejnë në komente dhe ta shfrenojnë fare fantazinë.

Kujtojmë këtu se Rike Roçi gjatë Europianit “Francë 2016” zuri faqet e para të mediave si tifozja më e bukur. Ajo u shfaq në shumë stadiume së bashku me miken e saj.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publiku dhe regjisori vendosi të sjellë një film të dytë.

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Postuar: 21/09/2019 - 13:32

Ndonëse po i mungon muzikës, Rezarta Shkurta vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara

Postuar: 21/09/2019 - 13:26

Viola Spiro ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe i janë besuar gjithmonë disa nga emis