Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rikthehet “Spice Girls”, zbuloni projektin që i bashkon sërish

Postuar: 13/11/2017 - 20:39

Për të gjithë të apasionuarit dhe nostalgjikët e Spice Girls lajme të mëdha po vijnë.

Grupi i famshëm i vajzave ka vendosur që të bëjnë një rikthim spektakolar vitin e ardhshëm. Të pesë anëtaret, përfshirë edhe Victoria Beckham, janë të gatshëm të ribashkohen për publikimin e një albumi.

Ka qenë Mel C e cila ka punuar në fshehtësi me themeluesin e Spice Grils, Simon Fuller gjatë muajve të fundit për të risjellë Beckham, Mel B, Emma Bunton dhe Geri Horner.

Një burim për The Sun tha: “Ata kanë bisedime sekretë që në verë dhe në fund ranë dakort të ribashkoheshin. Vajzat do të punojnë së bashku në një seri projektesh, ku përfshihet një album i ri dhe një paraqitje e veçantë në Tv për të festuar Spice Girls”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 24

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/06/2018 - 08:54

Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe Kallashi ka mbushur 24 vjeçe dhe këtë e ka treguar me fotot e fundit të postuara në Instagram.

Postuar: 25/06/2018 - 08:28

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti ka deklaruar para pak kohësh se do të shkruajë një libër për

Postuar: 25/06/2018 - 08:09

Deklarata e basketbollistes së njohur, Valentina Vignali i ka habitur të gjithë.

Postuar: 25/06/2018 - 07:48

Reperi i njohur, Noizy, ka fituar shuma të mëdha lidhur me parashikimet e bëra në baste mbi ndesh

Postuar: 24/06/2018 - 22:25

Flokë të bardhë, trup të palestruar dhe forma bombastike.

Postuar: 24/06/2018 - 22:10

Armina Mevlani është një ndër femrat më me influencë në modën shqiptare, teksa kësaj here ka vend

Postuar: 24/06/2018 - 22:06

Ditën e sotme lajmi se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha do të fejohen mori dhenë, në