BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

Rikthehet fuqishëm Albana Osmani, tregon detaje për projektin e saj më të ri, rrëfen planet e së ardhmes dhe emrin që ka zgjedhur për fëmijën e saj të parë

Rikthehet fuqishëm Albana Osmani, tregon detaje për projektin e saj

Moderatorja Albana Osmani e ftuar në “Ftesë në 5”, ajo tregoi më shumë detaje rreth projektit të saj ‘Çika në betejë me inteligjencën artificiale, si dhe për jetën private.

“Çika”, sipas saj, i referohet të gjithë të rinjve. Ndërsa në lidhje me jetën private, moderatorja tha se ka bërë plane gjatë kohës që ka punuar.

“Kam menduar për planet e jetës. Kur je i dashuruar, mendoj se nuk ke kohë ta ndash me gjithkënd, kështu që unë e besoj dashurinë e vërtetë, jam person që sakrifikoj për të dhe do ta besoj gjithmonë kështu”,- u shpreh moderatorja.

Për më tepër, ajo zbuloi edhe emrin e fëmijës së saj të parë nëse do të ishte djalë: Aleksandër.

Ajo tregoi se në jetën reale ka shumë pak miq të cilëve u beson realisht dhe se nga bota e televizionit nuk ka të tillë.

Arsyeja, sipas saj, lidhet me faktin se televizioni është një vorbull që përthith shumë nga vlerat njerëzore, sepse është betejë për të qenë i pari.

Më të lexuarat