Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rikthehet totalisht ndryshe Marina, ja si duket shtatzënë vajza e Eli Farës

Postuar: 11/07/2018 - 23:22

Vajza e këngëtares shqiptare, Eli Farës, Marina është në muajt e parë të shatzënisë. Ajo tashmë ka hequr dorë krejtësisht nga jeta e rrjeteve sociale, ku postonte vazhdimisht foto provokuese. Marina është shfaqur më thjeshtë se kurrë, në një foto ku shihet se ka pozuar ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim.

Brunja ka mbyllur totalisht llogarinë e saj në Instagram dhe foton e ka publikuar në Facebook. Mesa duket, pritja e ëmbël e ka ndryshuar krejtësisht bukuroshen. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/07/2018 - 22:12

Moderatori Edi Manushi me shumë mundësi nuk do të jetë më drejtues e"Procesit Sportiv" në "Top Chanel".

Postuar: 16/07/2018 - 21:59

Bris Mehmeti është një ndër velinat simpatike që e kemi parë tek “Fiks Fare”, së bash

Postuar: 16/07/2018 - 21:41

Cristiano Ronaldo u prezantua sot te Juventusi, duke zyrtarizuar një nga transferimet më të mëdha

Postuar: 16/07/2018 - 21:35

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi performoi mbrëmjen e së dielës në Finalen e Kupës së Botës në M

Postuar: 16/07/2018 - 21:20

Krejt befasishëm, pas një kohe relativisht të gjatë “në qetësi” kompozitori dhe kanta

Postuar: 16/07/2018 - 19:51

Këngëtarja e njohur Enca dhe reperi Noizy, patën një periudhë ku bashkëpunimet e tyre arritën mil

Postuar: 16/07/2018 - 19:48

Donika Selimi është vajza e ish amabsadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimi.