BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Gossip

Rikthime të bujshme në “Portokalli”, dy aktorët shumë të dashur për publikun shqiptar përfundojnë sërish në “Top Channel”

Rikthime të bujshme në “Portokalli”, dy aktorët

Emisionet e humorit në vendin tonë po ‘sheshohen’ një e nga një, e mesa duket ‘Portokalli’ do mbajë fronin sërish.

Klanifornia, e cila nisi si emision humori prej pak vitesh në TvKlan, nuk do të jetë më në muajin shtator, e për edhe aktorët do të mbeten pa punë, duke bërë që të gjejnë alternativa të tjera. Mirëpo, duket se dy aktorë do të rikthehen sërish në ‘shtëpi’, pasi ‘Kryefjala’ raporton se janë parë në ambientet e Top-Channel.

Bëhet fjalë për Olsi Bylykun, i cili u bë i njohur me personazhin e “Kimikatit” dhe Jul Dedën që ka qenë një nga aktorët e parë të këtij show humoristik dhe i njohur kryesisht në treshen më të famshme të kohës ThShlBsh.

Deri më tani ende asgjë nuk është e konfirmuar, mirëpo pritet që dyshja të na e zbulojë se ku do t’i shohim nga shtatori e tutje.