BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Gossip

Rindizet sherri/ Olti Currit nuk i del inati me Arbana Osmanin, i publikon foton dhe befason me atë që thotë për moderatoren e ‘Top Channel’

Rindizet sherri/  Olti Currit nuk i del inati me Arbana Osmanin, i publikon

Marrëdhënia jo e mirë mes moderatores Arban Osmani dhe blegërit Olti Currit tashmë dihet prej kohësh. Madje duket se ‘Big Brother’ ka qenë një nga shkaqet e përplasjeve mes tyre.

Së fundi Olti ka zgjedhur që të tallet paska me Arbanën, dhe foton plot filtra që ajo ka postuar, ku sipas tij më shumë ngjan me Lori Hoxhën sesa si vetja e saj.

Rindizet sherri/  Olti Currit nuk i del inati me Arbana Osmanin, i publikon

“Lori ka dalë yll te kjo foto, edhe veshja super stil, i rrinte shumë mirë edhe Arbanës në spektakël”, shkruan Curri në postimin e tij.

Në fakt kjo foto e Arbanës ka nxitur dhe reagime të shumta te ndjekësit, të cilët e akuzojnë për photoshop, ndërsa vetë ajo është përgjigjur se ka qenë grimieri Arbër Bytyqi ai që ka përdorur disa filtra, dhe se ajo nuk e ka problem të shfaqet te ndjekësit ashtu siç është.

Rindizet sherri/  Olti Currit nuk i del inati me Arbana Osmanin, i publikon

Më të lexuarat