Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rita Ora e nderuar me përkrahjen që po i jep Kosova

Postuar: 11/07/2018 - 21:49

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora që nga fillimi i karrierës ka qenë e përkrahur nga shteti i Kosovës.Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në Instagram e cila shfaqet përkrah Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Me anë të kësaj, Ora falënderon Kryeministrin Haradinaj  për mbrëmjen e mrekullueshme që e kaluan duke festuar talentin kosovar.

“Faleminderit Kryeministrit të Kosovës për këtë mbrëmje të mrekullueshme që festuam talentin kosovar !!! Faleminderit që më paraqitët me këtë simbol të bukur të Prishtinës, të titulluar “Perëndesha në fron”. Unë jam shumë e nderuar dhe e përulur për mbështetjen e kombit”, ka shkruar ajo

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/07/2018 - 23:55

 Ish-miss Universe Albania, Fjoralba Dizdari, e ftuar në “Pushime on Top” ka rrëfyer gjithçka për karrierën e saj si modele në Amerikë dhe historinë e dashurisë që e bëri të braktisë “tokën e pr

Postuar: 21/07/2018 - 23:44

 Ronaldo është tashmë në qendër të vëmendjes jo thjesht për suksesin, por edhe për vendimin

Postuar: 21/07/2018 - 23:10

Këngëtarja e shumë hiteve dhe shumë e dashur nga publiku, Samanta Karavella ka qenë në vëmendjen

Postuar: 21/07/2018 - 22:58

 Lyrical Son, i ftuar në emisionin “Pushime on Top”, u ndal në rrëfime për jetën

Postuar: 21/07/2018 - 22:40

Pas një periudhe të gjatë shkëputje këngëtari Vedat Ademi i është rikthyer tregut muzikor me një

Postuar: 21/07/2018 - 22:34

Të gjithë menduan se ata janë një nga çiftet më të dashuruar të momentit, pas shfaqjes në koperti

Postuar: 21/07/2018 - 22:25

Janë bërë më shumë se dy vjet që kur Rihanna ka publikuar albumin e fundit “Anti” por