Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rita Ora i dedikon një status plot emocion fitores së Kelmendit

Rita Ora i dedikon një status plot emocion fitores së Kelmendit

Postuar: 09/08/2016 - 09:51

Përmes një statusi në Twitter, Rita uron xhudisten e ekipit të Kosovës për fitoren historike në Lojërat Olimpike ‘Rio 2016’.

"Nuk kemi pasur kurrë mundësinë që të tregojmë talentin tonë. Tani që jemi të lirë, mundemi! Vazhdo #MajlindaKelmendi, ne po bëjmë tifo për ty,”- ka shkruar këngëtarja me famë botërore, duke lënë të kuptohet se shpallja e pavarësisë së Kosovës ka qenë një bekim për talentet që tashmë kanë mundësinë të promovohen në botë me emrin e vendit të tyre.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

Capital T njihet për bamirësitë që bën për njerëzit në nevojë dhe në Muajin e Shenjtë të Ramazanit është bërë edhe më i ndjeshëm ndaj tyre.Si një djalë tepër bujar që është, ai ka vendosur që të bëjë një gjest prekës

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, &l

Postuar: 24/05/2019 - 21:42

 Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publik

Postuar: 24/05/2019 - 20:20

Ermal Mamaqi ka premtuar se filmi i tij i fundit “Dy Gisht Mjaltë” do të transmetohet

Postuar: 24/05/2019 - 17:07

Ajo ka vetëm pak javë që është bërë nënë për herë të parë dhe nuk ka kaluar shumë kohë për të na

Postuar: 24/05/2019 - 13:43

Figura të njohura publike kaluan në tapetin e kuq të Kanës gjatë këtyre ditëve, duke tërhequr vëm