Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rita Ora jep lajmin e madh për fansat pas 6 vjetësh

Postuar: 18/09/2018 - 21:37

Rita Ora ka lumturuar të gjithë fansat e saj me lajmin që sapo ka dhënë. Prej 6 vitesh këngëtarja me origjinë shqiptare është duke punuar për albumin e saj të parë që titullohet “Phoenix”.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku falenderon fansat për durimin, këngëtarja tregon së më 23 nëntor do të hedhë në treg albumin e shumëpritur.
 
“Jam shumë e lumtur që do të lançoj ‘Phoenix’. Jam shumë krenare për këtë album dhe e emocionuar që të gjithë të dëgjojnë atë se çfarë kam punuar unë deri tani. Një falënderim i madh shkon për të gjithë që kanë qenë pjesë e rrugëtimit tim muzikor”- ka thënë këngëtarja shqiptare.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/12/2018 - 20:50

 Ditën e sotme aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka ditëlindjen. Ai mbush 37 vjeç dhe sigurisht që urimin më të veçantë ja ka bërë bashkëshortja e tij, Almeda Abazi.

Postuar: 17/12/2018 - 20:21

Aktorja e famshme turke, Songul Oden, do të rikthehet së shpejti në ekran me një serial të ri.Laj

Postuar: 17/12/2018 - 20:01

 Sabri Fejzullahu ka zgjedhur që të vijë në një projekt të ri muzikor me këngëtaren Morena,

Postuar: 17/12/2018 - 19:29

 Erik Lloshi është një nga këngëtarët shqiptarë që përveçse duhet për këngët e tij, ai është

Postuar: 17/12/2018 - 19:05

I ftuar në studion e “Ftesë në 5” në Top Channel me Bieta Sulon, Frederik Ndoci nda

Postuar: 17/12/2018 - 19:04

 Gjatë bisedës në studion e “Ftesë në 5”, Irini Qirjako dhe vajza e saj zbuluan

Postuar: 17/12/2018 - 18:37

Ata janë kudo bashkë dhe shoqërohen me të njëjtët persona.Por kohët e fundit, sipas burimeve të P