Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rita Ora më seksi se kurrë, del për darkë por ‘harron’… reçipetat

Postuar: 13/11/2018 - 19:59

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me fotot që  poston në rrjetet sociale.

Së fundmi Rita ka bërë që sytë e të gjithëve të drejtohen nga ajo, pasi mbrëmjen e djeshme teksa ka darkuar jashtë është fotografuar me një fustan të zi tepër të ngushtë, I cili tregonte qartë se këngëtarja ishte pa reçipeta.

Gjithsesi mund të themi se Ritës i shkon gjithçka, dhe ai fustan transparent tejet seksi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 18:55

Ata janë një nga çiftet më të famshëm e të dashur në vendin tonë dhe Turqi gjithashtu. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman festojnë sot përvjetorin e katërt të dashurisë së tyre.

Postuar: 10/12/2018 - 18:25

E gjtihë vëmendja ka qenë tek "Kënga Magjike" dhe këngëtarët që morën pjesë këto ditë.G

Postuar: 10/12/2018 - 18:19

Ronela Hajati është një nga këngëtaret shqiptare që publiku e do për stilin e saj të veçantë.

Postuar: 10/12/2018 - 17:58

Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Meta do të jetë mysafir special i edicionit të 57-të të Festiva

Postuar: 10/12/2018 - 17:43

Çdo vit, pas përfundimit të “Kënga Magjike” mbledh disa nga finalistët ku diskutojnë

Postuar: 10/12/2018 - 16:30

Është një ndër vajzat e Showbiz-it që do të kujtohet gjithmonë nën petkun  e vogëlushes.

Postuar: 10/12/2018 - 16:23

Prej disa muajsh rrjetet sociale ziejnë nga debatet mes repereve të reja në Shqipëri dhe Kosovë