Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rita Ora “ngre” temperaturat në Dubai (Foto)

Postuar: 19/09/2018 - 22:42

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura shqiptare.
 
Bëhet fjalë për Rita Orën e cila veç talentit në muzikë, pëlqehet mjaft nga meshkujt për linjat mjaft seksi.
 
Në rrjetet sociale Rita publikon herë pas here imazhe ku shfaq “asetet” e saj.
 
Së fundi bukuroshja ka publikuar foto nga Dubai ku po kalon ditë relaksi.
 
Ajo shfaqet vetëm me bikini duke treguar se është mjaft në formë.
 
Jo më kot ndjekësit e saj rriten me shpejtësi dita-ditës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/05/2019 - 22:57

Bujar Qamili, zëri unik i këngës shkodrane tregohet i kujdesshëm kur vjen puna te bashkëpunimet muzikore.

Postuar: 22/05/2019 - 18:35

 Këta dy fëmijë janë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai.Fotoja e Besit është shkrepur në viti

Postuar: 22/05/2019 - 16:37

Xhensila Myrtezaj është ndjerë nostalgjike sot dhe ka publikuar një foto familjare!Këngëtarja shq

Postuar: 22/05/2019 - 15:17

Moderatorja e njohur, Albana Osmani, e cila ka qenë një nga figuarat kryesore të Top Channel por

Postuar: 22/05/2019 - 13:27

Gjatë finales së "Eurovisionit", këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira u pre

Postuar: 22/05/2019 - 11:35

Roza Lati është një ndër personazhet publike më të dashura dhe më të përfolura sa i përket pjesës