BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Gossip

Rita Ora nuk përmbahet në Ibiza, fotografohet topless teksa shijon pushimet me partnerin e ri (FOTOT)

Rita Ora nuk përmbahet në Ibiza, fotografohet topless teksa shijon

Rita Ora ka filluar një romancë të re, ndërsa kohët e fundit ka nisur dhe pushimet me të dashurin e saj në Ibiza, Spanjë.
Ajo është në një lidhje dashurie me regjisorin e filmave dhe videove muzikore hunky, Romain Gavras, 39 vjeç.

Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit, teksa nuk i kanë shpëtuar as paparacëve.

Në një moment, Rita ka hequr bikinit e saj duke u zhytur topless në det pranë partnerit të ri, fotot e këngëtares kanë bërë xhiron e rrjetit.

Rita Ora nuk përmbahet në Ibiza, fotografohet topless teksa shijonRita Ora nuk përmbahet në Ibiza, fotografohet topless teksa shijonRita Ora nuk përmbahet në Ibiza, fotografohet topless teksa shijonRita Ora nuk përmbahet në Ibiza, fotografohet topless teksa shijonRita Ora nuk përmbahet në Ibiza, fotografohet topless teksa shijon