BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

Rita Ora uron Ditën e Flamurit në gjuhën shqipe, ja detaji simbolik që ngjalli kureshjetjen e të gjithëve (FOTO+VIDEO)

Rita Ora uron Ditën e Flamurit në gjuhën shqipe, ja detaji

Rita Ora këngëtarja me famë botërore asnjëherë nuk harron origjinën e saj.
Nuk kishte sesi të mungonte një urim në 28 nëntor, Ditën e Flamurit nga bukuroshja.

Këngëtarja ka uruar Ditën e Flamurit me disa foto shumë provokuese, ku shihet e veshur vetëm me një kanatiere të bardhë, e çuditshmja dhe njëkohësisht e veçanta është se Rita ka vendosur flamurin e Shqipërisë në takat e saj.

“Urime Dita e Flamurit! 28Nëntori. Gëzuar Dita e Pavarësisë Shqipëri, ju falënderoj fansat e mi të mahnitshëm që bëtë këtë video!!! Ju dua të gjithëve,” shkruan Rita në postimin e saj.

Ndërsa më pas ajo ka zgjedhur të postojë dhe një video të koncertit që ka mbajtur në Tiranë për 100 vjetorin.

Ajo ka ndarë një foto të vjetër ‘Instastory’, ku shihet e veshur me një jelek me flamurin kuq e zi dhe plis të bardhë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Më të lexuarat