Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Robert Aliaj i shkoi me çantë në emisionin, Rudina ia bën ‘kontrollin’ live dhe nuk do ta besoni se çfarë kishte brenda (FOTO)

Postuar: 18/07/2019 - 09:00

Artisti shumë i dashur për publikun dhe që shkakton gjithnjë bujë me deklaratat e tij, Robert Aliaj ishte i ftuar dje tek "Rudina". Me të hyrë në emision, moderatorja vuri në dukje stilin modern të veshjes së Robertit dhe çantën që ai mbante në shpinë, aksesor të cilin nuk para e shohim tek të ftuarit në emision.

"Si gjithmonë i paparashikueshëm në stil. Ti tashmë ke krijuar identitetin tënd, por çanta në kurriz ishte e papritur", i tha Rudina Robertit.

"Çanta është për ta bërë veshjen më të kohës", u shpreh Roberti.

"Ke gjë brenda apo e ke bosh? Apo s'lejohet ta hap?", tha Rudina dhe u afrua ta hapte çantën e më pas e la.

"Hape mos ça kokë", i tha Roberti ndërsa Rudina i kërkoi t'ia tregonte vetë ç'përmbante çanta.

"Kam një kamera të vogël, kompjuteri, sendet e mia të mirëmbajtjes, i mban të gjitha", tregoi Roberti dhe zbuloi se çantën ia kishte marrë të bijës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.  Së fundmi ajo ka publikuar një foto si gjithmonë, ndryshe nga të tjerët ku duket një mashkull që e tërheq në rërë.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian