BREAKING NEWS

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi zyrtar nga Policia shqiptare për sasinë rekord: Dorëzuam drogën

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi  zyrtar nga Policia
x

Gossip

Robert Berisha i komentoi te video-ja e ‘nxehtë’ në dush, Morena Taraku ia kthen ‘flakë për flakë’

Robert Berisha i komentoi te video-ja e ‘nxehtë’ në dush,

Këngëtarja Morena Taraku i ka çmendur të gjithë pasi publikoi një video të nxehtë sot! Në mesin e komenteve ngacmuese nuk mund të mungonte dhe ai i Robert Berishës, i cili i ka lënë një koment pikant Morenës.

“Atë mjeshtrin që e ka montuar këtë dush, duhet ta gjejmë dhe t’i japim bakshish 50 euro se s’po lëviz hiç, hallall puna”, ka shkruar Roberti.

Sigurisht që Morena s’mund ta linte pa përgjigje këtë koment që mori vëmendjen e të gjithëve. Ajo gjithashtu ia ka kthyer me humor:

“Po të jesh e lehtë si pendë të mban”- i thonë këngëtarja, ndërsa Roberti sërish i shkruan:

“S’e kam dit që ka Ulqini ksi vende t’mira.”