Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Robert Berisha përlotet gjatë intervistës

Postuar: 13/11/2018 - 21:37

Robert Berisha është një nga personazhet më të përfolur të showbizit për momentin. Këngëtari shqiptar i cili jeton me familjen në Kosovë, është shpërngulur së fundmi në Tiranë për shkak të një projekti dhe po qëndron larg të bijës Rene dhe gruas së tij, këngëtares Nora Istrefi.

Në një intervistë për “Seven Bizz”, Roberti është përlotur para kamerës.

“Unë e kam shumë të vëahtirë dhe po mërzitem shumë sidomos për Rennen. Ajo tashmë është në moshën që ka mësuar të flasë dhe kur flas më thërret babi, babi… por skam çfarë të bëj. Unë tashmë jam në Tiranë për një projekt dhe po e bëj me qejf. Gjithsesi çdo javë shkoj në shtëpi,”- tha Berisha dhë më pas fshehu shikimin për të mos e dhënë veten që ishte i mërzitur.

Këngëtari më pas ndërroi dhe temë dhe filloi të fliste për aktivitetin e tij në palestër.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 11:34

Kantautori shumë i dashur për publikun shqiptar, Flor Mumajesi, fitoi zemrën e të gjithëve me këngë “Plas” që fitoi edhe çmimin e parë te “Kënga Magjike”.
 

Postuar: 11/12/2018 - 11:16

Mbrëmjen e kaluar, bukuroshja Trejsi Sejdini e cila këtë vit do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss

Postuar: 11/12/2018 - 08:27

Puntata e radhës e spektaklit të kërcimit "Dance with me" mbajti mbrëmjen e djeshme të

Postuar: 10/12/2018 - 22:28

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance With Me", por këtë her

Postuar: 10/12/2018 - 19:34

Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak minuta më parë një foto krah Pirro Çakos.

Postuar: 10/12/2018 - 19:34

Reperi i njohur ndërkombëtar po përballet me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike.

Postuar: 10/12/2018 - 19:16

Super-modelja ruse po njihet së fundmi për kapacitetet e saj të shumëfishta si aftësia për të v