Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Robert Berisha pëson incident, Albi Nako i publikon videon: Kohë të vështira po vijnë

Postuar: 14/11/2018 - 09:37

Këngëtari i njohur Robert Berisha po merr pjesë këtë vit në “Dance With me” ku konkurron çift me moderatoren Lei Kraja.Dyshja çdo puntatë po i tregojnë aftësitë e tyre në kërcim e po punojnë shumë për të marrë pikë të larta.

Por ditën e djeshme Robertit gjatë provave i ka ndodhur një incident, në video shihet se ai bie në tokë pasi nuk është kordinaur mirë më balerinin.

Ka qenë koreografi Albi Nako që ka postuar videon ku Roberti shihet të mos koordinohet siç duhet gjatë një rrotullimi me balerinin dhe bie në tokë.

’Kohë të vështira po vijnë dhe kësaj skene i duhen burra të vërtet’.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 21:58

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është gjithashtu një nga fanset e mëdha të tuazheve dhe së fundmi ka mbuluar krejtësisht këmbën e saj të djathtë.

Postuar: 09/12/2018 - 21:50

Për shkak të sistemit të votimit, ndodh që në Kënga Magjike të ketë shumë qejfmbetje.

Postuar: 09/12/2018 - 21:27

Ditën e sotme (e diel, 9 dhjetor), tek “E diela shqiptare” ishin të ftuar disa prej

Postuar: 09/12/2018 - 21:13

Tashmë e dinë të gjithë që konflikti mes dy këngëtarëve shqiptarë ka arritur deri në atë pikë saq

Postuar: 09/12/2018 - 20:49

Aktor Flor Binaj ka dhënë një përgjigje, që askush nuk e priste  në momentin që&nb

Postuar: 09/12/2018 - 20:15

Albano Bogdon e shohim çdo të shtunë në televizionin Klan me spektaklin e humorit ‘Duplex&r

Postuar: 09/12/2018 - 19:33

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që ka marrë famë ndërkombëtare.