Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Robert Berisha publikon sms-në: Sapo pësova një atak

Postuar: 20/09/2019 - 18:51

Roberti Berisha pak kohë më parë u nda nga Nora Istrefi.

Dhe tani më asgjë nuk e pengon Robertin të bëjë publike flirtet e vajzave me të. Në një etiketim që një vajzë bionde i ka bërë këngëtarit, bashkëngjitur një mesazhi flirtues, duket se Roberti i ka kthyer edhe përgjigje.

Vajza i dërgonte mesazh ku i thoshte se duhet të jetë e paligjshme të jesh kaq i mirë.

Këngëtari e ka falenderuar fansen bionde, dhe e ka ndarë postimin e saj dhe me ndjekësit në Instagram.

Menjëherë pas postimit të Robertit, e lumtur vajza ka shkruar në profilin e saj: “Sapo pësova një atak në zemër”.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 18:07

Këngëtarit Ergi Dini është ndarë ka jeta para dy vitesh duke lënë pas një dhimbje të madhe e sidomos për motrën e tij Barbanën.

Postuar: 14/10/2019 - 17:29

Këngëtarja koreane e popit, Sulli ka vdekur në moshën 25 vjeçare.

Postuar: 14/10/2019 - 16:49

Kryeministri, Edi Rama së fundmi është angazhuar në filmin “I Love Tropoja” ku shfaqe

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Megjithëse numëron rreth 35 milionë fansa në Instagram, një numër që është rritur shumë shpejt, D

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Ermal Mamaqi na ka treguar s se filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’ është gati dhe shum

Postuar: 14/10/2019 - 14:12

Përmes një postimi në Facebook kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli na solli disa pamje mbreslënëse nga

Postuar: 14/10/2019 - 13:17

Meghan Markle ka vënë në rrezik jetën e shoqërueseve të saja të vogla gjatë dasmës së saj.