Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Gossip

Roberta e 'Rebelde' në pritje të ëmbël, një tullumbace në duar zbulon gjininë e bebit

Roberta e 'Rebelde' në pritje të ëmbël, një

Aktorja meksikane, Dulce Maria, e njohur nga të gjithë si Roberta e "Rebeldeve" është në pritje për t'u bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e bëri të ditur vetë ajo pak kohë më parë, me anë të një fotoje në rrjete sociale.

Së fundmi, Roberta ka zbuluar gjininë e foshnjës në mënyrën më të bukur. Fillimisht ajo ka publikuar një foto me të shoqin, në të cilën shihen me një tullumbace në duar ku shkruhet: "Vajzë apo djalë?".

Më pas aktorja ka publikuar një video sërish pranë të shoqit. Dyshja kanë zbuluar se do të bëhen me vajzë dhe ndihen të bekuar.

Roberta e 'Rebelde' në pritje të ëmbël, njëRoberta e 'Rebelde' në pritje të ëmbël, një

Më të lexuarat