BREAKING NEWS

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të Durrësit, policia zbardh detajet e para të ngjarjes së rëndë

Katër fëmijë të mitur transportohen drejt spitalit të
x
BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x

Gossip

Roberti e quajti tr*p, Arditi Çuni i kthehet keq moderatores së njohur: Eni Vasili të kërkoj ndjesë që u fyeva “trap” gomar, duke blerë shkollën me lek, që jam pa nivel (FOTO)

Roberti e quajti tr*p, Arditi Çuni i kthehet keq moderatores së

Prej ditësh po diskutohet performanca e Ronela Hajatit në Eurovision, edhe pse ka kaluar më shumse një javë, prapë kjo temë ka interes të madh

Të ftuar në emisionin Open nga Eni Vasili për të folur rreth “ Shqipërinë në Eurovision” ishte Ardit Çuni, i cili ishte bashkëshoqërues i këngëtares Ronela Hajati, në këtë rrugëtim, njëkohësisht dhe këngëtar.

I ftuar gjithashtu për të folur rreth performancës së Shqipërisë ishte dhe Robert Aliaj në lidhje Skype, i cili edhe para Eurovizionit, e ka kritikuar Ronelën për këngën e saj.

Të dy këto figura u përfshinë në një debat i cili degradoi duke bërë që të revoltoheshin me mendimet e njëri-tjetrit, dhe të kalonin në ofendime.

Menjëherë pas këtij debati në studio këngëtari Ardit Çuni ka reaguar duke postuar në profilin e tij të Instagramit në Instastory ku shprehet i zhgënjyer me emision dhe vetë Eni Vasilin drejtuesen e emisionit “Open”.

Ai i drejtohet moderatores me fjalët që Roberti përdori kunderejt tij duke thënë: “Eni Vasili të kërkoj ndjesë që u fyeva “trap” gomar, duke blerë shkollen me lek, që jam pa nivel.

Roberti e quajti tr*p, Arditi Çuni i kthehet keq moderatores së

Më të lexuarat