Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Roberti harron menjëherë Norën, kapet ‘mat’ me të dashurën e re/ Kush është brunia simpatike që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit? (FOTO)

Postuar: 11/09/2019 - 14:47

Robert Berisha duket se e ka harruar Norën pas ndarjes së tyre të bujshme dhe ka nisur pushimet me të dashurën e re. Çifti ndodhet në një resort në Turqi.

"Prive.al" ka siguruar dy foto ku Roberti shfaqet në tavolinë me vajzën në fjalë.

Identiteti i vajzës nuk dihet dhe fytyra e saj nuk duket duke qenë se është fotografuar me kurriz.

Çifti shfaqen duke biseduar teksa shijojnë pamjen e konsumojnë një pije.

Dyshja ndodhen në një prej hoteleve më romantike në Turqi, i preferuar shumë nga çiftet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 23:06

Ghetto Geasy ka bërë një ndryshim të papritur në pamjen e jashtme. Prej vitesh, ai i ka qëndruar besnik flokëve dhe mjekrës.

Postuar: 15/09/2019 - 21:08

Një histori aspak e zakonte ishte ajo e sotmja në rubrikën “Shihemi në gjyq” në E die

Postuar: 15/09/2019 - 19:06

Dasma e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit ka qenë e mbushur plot surpriza.

Postuar: 15/09/2019 - 15:03

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kishin 13 vite bashkë dhe adhuroheshin si çift nga fansat e tyre,

Postuar: 15/09/2019 - 14:53

Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të komentua

Postuar: 15/09/2019 - 14:02

Brunia bukuroshe, Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar nga lidhja me Stresin, e cila përfund

Postuar: 15/09/2019 - 12:16

Spikerja e njohur e lajmeve në ‘Tv Klan’, Anjola Hamzaj është bërë së fundmi nënë e d