BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Romeo Veshaj ‘rrëmben’ Jonida Maliqin, çifti merr vendimin e rëndësishëm

Romeo Veshaj ‘rrëmben’ Jonida Maliqin, çifti merr

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë ndër çiftet më të përfolur të showbizit. Kjo pasi për një periudhë të gjatë ata fshehën marrëdhënien e tyre duke nxitur kurioztietin e njerëzve.

Por pas një kohe pasigursish çifti ka vendosur të bëjë lidhjen publike dhe shfaqen bashkë edhe në mediat sociale duke mos u fshehur më.

Marrëdhënia e tyre duket se është konsoliduar me kohën dhe dyshja ka vendosur të bashkëjetojë.

Vetë Jonida ka zbuluar se tashmë Romeo dhe ajo bashkëjetojnë. Në video ajo duket teksa e shqetëson ndërkohë që ai është duke punuar në sallon. Kur ai i thotë “Të dua”, Jonida vendos ta lerë të qetë.

Çifti jeton së bashku me djalin e Jonidës nga martesa me Gent Prizrenin.Pas një ndarjeje prej tre muajsh çifti ka vendosur të rikthehet po këtë herë duke e çuar marrëdhënien në një tjetër nivel madje Romeo e pranon dashurinë dhe publikisht: Jonidën e dua shumë! Kështu është shprehur ai.

Më të lexuarat