Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Romeo Veshaj shton sërish dyshimet në lidhje me Jonida Maliqin, shikoni foton nga makina

Postuar: 25/05/2019 - 09:43

Prej disa kohësh janë duke qarkulluar zëra se Jonida Maliqi mund të jetë në një lidhje me aktorin e humorit Romeo Veshaj.Deri më tani asnjëri nga të dy as nuk i ka mohuar dhe as i kanë pohuar këto zëra.

Teksa pyetej disa kohë më lidhur me këtë gjë Jonida Maliqi tha se jeta e saj ishte private dhe se ajo do të donte që të mbetej e tillë.

Kujtojmë këtu gjithçka a nisi kur Romeo postoi një foto me një vajzë misterioze me flokë të zeza, për të cilën mediat aluduan se ajo mund të ishte këngëtarja Jonida Maliqi.

Kurse gjatë ditës së sotme aktori ka provokuar sërish me një foto të publikuar në Instastory e tij.

Në këtë foto ai shfaqet në makinë me një vajzë, të cilës ai ka mbuluar fytyrën me emoji.

Vajza ka veshur një xhaketë të stilit të këngëtares. Pra mund të thuhet se aktori i ka trazuar ujërat dhe ka bërë që të përflitet edhe më shumë se ai dhe Jonida mund të jenë bashkë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 18:49

Ditën e djeshme, Shqipëria u trondit pas tërmetit të fuqishëm që ra me epiqendër në Adriatik.Të shumta ishin dëmet që u bënë nëpër ndërtesa dhe teksa priten lëkundje të tjera më të lehta, aktori Romeo Veshaj ka vendos

Postuar: 22/09/2019 - 16:24

Elton Ilirjani është biznesmeni i parë shqiptar që ka thyer tabutë në vendin tonë dhe e ka pranua

Postuar: 22/09/2019 - 15:59

  Koreografi Albi Nako ka shpërndarë në ‘Instagram’ momentet se si u gjend trupa

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publik

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e