Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ronaldo e Georgina pushime romantike në Islandë

Postuar: 14/03/2018 - 12:41

Me helikopter mbi dëborë në Islandë, për disa ditë pushimesh së bashku i shkëputur nga bota e futbollit. Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez, kanë lënë katër fëmijët në shtëpi, duke përfituar edhe nga disa pushime të kampionit të Real Madridit, për ti lejuar vetes momente relaksuese.

Mbërritja në Islandë ka qenë si prej një ylli të vërtetë, me helikopter, më pas të dy kanë qenë protagonist të një shëtitje me motorrslitë, më pas një banjo në një pishinë të hapur dhe një puthje, duke bërë gëzuar për dashurinë e tyre e cila shkon për mrekulli pavarsisht thashemeve për Ronaldon që qarkullojnë.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 17

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/06/2018 - 23:59

U përfol shumë më media ndarja e këngëtares shqiptare Morena Taraku nga miliarderi Iranian. Postimet nga të dyja palët bënë që lidhja e tyre të komentohej shumë, ndërkohë që kunjat ndaj njëri tjetrit nuk kanë të

Postuar: 23/06/2018 - 22:43

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, ka bërë një postim në Instagram, ku në një montazh gjende

Postuar: 23/06/2018 - 22:08

Çifti i njohur i aktorëve turk Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen kanë nxjerrë në shitje makinat e t

Postuar: 23/06/2018 - 21:59

Këngëtarja bukuroshe Morena Taraku është përfolur shumë në media për lidhjen e saj me miliarderin

Postuar: 23/06/2018 - 21:34

Paparacët kanë fotografuar vajzën e madhe të ish-presidentit Obama, Malia Obama, në shoqërinë e t

Postuar: 23/06/2018 - 19:37

Këngëtari Akon ka thënë se po planifikon të krijojë një kriptovalutë që do mbajë emrin e tij.Në d

Postuar: 23/06/2018 - 19:35

Martohen yjet e serialit “Game Of Thrones” Kit Harington dhe Rose Leslie.